TRİONPK Damla Sulama Gübreleri
TRİONPK Damla Sulama Gübreleri
TRİO NPK 20-20-20+ME Damla Sulama Gübreleri 25 kg

TRİO NPK 20-20-20+ME Hayvansal Amino Asit İçerikli25 kg

Fiyat : ₺1.900,00

Kampanya Seçeneklerini İncele

 

Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 999999

ADET

Artır Azalt

TRİONPK

Yüksek kaliteli hammaddelerden üretilen yeni nesil damla sulama gübresi TRİONPK, tüm toprak ve her türlü hava koşullarında yüzey gerilimini azaltarak ürün içerisinde yer alan makro ve mikro besin elementlerinin alımını ve taşınmasını daha da kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda tamamen suda çözünür ve kalıntı bırakmayan üstün kalitede bir gübredir. Damlama sulama sisteminde tıkanma problemleri ile karşılaşılmadığı için sulama sistemlerinin ömrü artarken bitki gelişimini etkileyecek problemlerle de karşılaşılmaz.

Üstün özelliklere sahip bu yeni nesil damla sulama gübresi TRİONPK, bitkinin vejetatif gelişme döneminden başlayarak meyve hasat dönemine kadar ki geçen süre içerisinde güvenle kullanılabilir.

Düşük pH ve EC değerlerine sahip TRİONPK, içeriğinde bulunan makro ve mikro besin elementlerinden, bitkinin maksimum seviyede faydalanmasını sağlar. Bileşiminde bulunan mikro besin elementleri toprakta bağ oluşturmaması için EDTA ile şelatlanarak bitkinin iz element alımını güçlendirmektedir.

Toplam N %:20 Amonyum N:4 Üre N:16 Suda Çözünür Fosfor Pentaoksit(P₂O₅) %:20 Nötral Amonyum Sitrat ve Suda Çözünür Fosfor Pentaoksit(P₂O₅) %:20 Suda Çözünür PotasyumOksit(K₂O) %:20

Suda Çözünür Bor(B):0,02 Suda Çözünür Bakır(Cu):0,003 Suda Çözünür Mangan(Mn):0,02 Suda Çözünür Çinko(Zn):0,003

Cu, Mn ve Zn'nun tamamı EDTA ile şelatlıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR