YABANCI OT UZMANI TABAN ÖRTÜSÜ

 

Taban örtüsü mağazamızda en çok satılan ürünler arasında ve ençok ziyaretçi alan ürünlerimizdendir.

 

İncelediğiniz sayfada 90 gr ağırlığında ürün bulunmaktadır. Jütler 1,5-3-4-5 m eninde olup en çok tercih edilen uzunluk 25-50-75-100 metre boylardadır. Ayrıca fidan çevresi için deneme amaçlı kullanmak isteyen müşterilerimiz 1,5-3 m en ve 10-15 m gibi uzunluklarda da müşteri önerileri doğrultusunda satışa sunulmaktadır.

 

Örtü hava ve su geçirgendir. Bir kez serilir ve uzun süre aynı yerde yaz kış kalmaktadır. Ot çıkışını baskılar su tasarrufu sağlar. Nemli bir toprak alanı oluşturur. Topraktan suyun buharlaşmasını engeller. İlk serildiğinde toprak sıcaklığını en çok iki derece yükseltir. Geçirgen gözenekli oldugundan sıcak dengesi kısa sürede sağlanır. Açık bir toprak alanına göre kökler daha serin bir ortamda olur. Bu sayede toprakta bulunan besinlerin kökler tarafından alımı daha az enerji harcanarak alınmış olur. 

 

Peyzaj alanlarında mimari çalışmalarda sıklıkla kullanılır.

 

Fide ve fidan ve süs bitkileri üretim ve pazarlama yerlerinde ot kontrolü için kullanılır.

 

Tofidas bu ürüne yabancı ot kontrol uzmanı adını vermektedir. Otlara karşı işçilik, ilaç, mazot maliyetlerini ve sulama sayınsını hatta gübre kullanımı yönünden büyük avantaj sağlamaktadır.

 

Kullanımı oldukça basittir. Serilecek alanda ot varsa ilkin temizlemeniz ve toprağı düzeltmeniz serilmesi yönünden avantaj sağlar. Damla sulama yapanlar ister örtü altına ister üstüne damla hatlarını çekebilir. 

 

Ürünlerimiz vade farksız taksit seçeneklidir. 

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 500 TL ve üzeri alışverişlerde parapuan hediyeleriniz üyelik yapan müşterilerimizin üye sayfalarında parapuan bölümünde inceleyebilirler ve diledikleri zaman hediye çekine dönüştürüp kullanabilirler.

 

Bereketli güzel günler diliyoruz.

 

 

AYNI GÜN KARGO

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR