Giriş Yap Kayıt Ol
Habitat Peyzaj - Samsun / İlkadım | Bitkisel Üretim Firma Rehberi
Yetkili Habitat Peyzaj
Telefon 0362 432 35 84
Fax 0362 432 35 34
Gsm 0532 647 34 72
Şehir Samsun
İlçe İlkadım
Semt
Mail ruhan@habitatpeyzaj.com
Web http://www.habitatpeyzaj.com/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

Pazar Mah. Meydan Hamam Geçidi No:2/8 İlkadım / SAMSUN

Samsun / İlkadım / /

300 DEKAR ALANDA FİDAN VE MEVSİMLİK ÇİÇEK ÜRETİMİ YAPIYORUZ.

2005 yılında Samsun'da kurulmuş olan Şirketimiz, çevre düzenleme, yeşil alan bakımı ve taahhüt işleriyle faaliyetlerine başlamıştır. 2006 yılında, Çarşamba - Sahil köyünde 90 dekar arazi üzerine ilk fidanlarımız dikilerek, Ağaç Fidanı ve Süs Bitkileri üretimine başlanmıştır.
Büyük yoğunluğu, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Bölge Belediyelerine olmak üzere; satış, uygulama ve bakım hizmetlerimiz, çok yönlü olarak devam etmiştir. 2016 yılında, Samsun Ordu Karayolu üzerinde 100 dekarlık alan üzerine tesis ettiğimiz, her türlü dış mekan süs bitkileri ve malzemelerinin toptan ve perakende satışını yaptığımız, satış noktamızla da sektöre hizmet vermeye başlamıştır.
Fidan Üretimi açısından, ülkemizin ender iklim ve toprak özelliklerine sahip olan coğrafyamızda ürün çeşitliliğini ve ürün kalitesini artırarak, uzman kadromuzla üretim alanımızı, 2017 yılı itibarıyla 300 dekara çıkarmış bulunmaktayız. Dünya standartlarında, "İyi Kalitede Ürün Çeşitliliği" hedefimizden sapmadan, yolumuza devam etmekteyiz.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.