Hasbahçe Fidancılık 10 yıla yakın üretim deneyimi ile hizmete başladığı günden bu yana Uzman Ziraat Mühendisi kadrosuyla çok sayıda kapama bahçe projesine imza atmıştır

 

Bitkisel üretimde temel girdiler içinde tohumluk (tohum. fide, fidan vb üretim materyalleri) oldukça önemlidir. Sağlıksız üretim materyalleri tarımsal işletmeler için çok ciddi ekonomik kayıplara neden olmaktadır. Sağlıklı, kaliteli tohumluk kullanımıyla ve konusunda uzman  Ziraat Mühendislerinin danışmanlığında bitkisel üretimde başarının yakalanacağı yadsınamaz. Bu inançla yetiştirilen her ürüne titizlikle yaklaşıyor uzman kadromuzla üreticilerin her zaman yanında yer alıyoruz. 

 

Hasbahçe fidancılık bir grup Ziraat Mühendisinin girişimiyle kurulan www.tofidas.com tarımsal ürün online satış sitesine tedarikçi olarak anlaşmış olup son derece önemli bulduğu ''temiz ve sağlıklı tohumluğu yetiştiricilere, üreticilere ihtiyaç duyacakları her şeyi uzman Ziraat Mühendisleri danışmanlığında ulaştırma girişimini'' desteklemektedir.